email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS

ZOBĀRSTNIECĪBA

ZOBĀRSTNIECĪBA

Visjaunāko medicīnas tehnoloģiju sasniegumu izmantošana, visjaunākās iekārtas, kompleksa un individuāla pieeja izvirzīto jautājumu risināšanai. Koncepcija, kura ļauj realizēt pareizu ārstēšanu. Visu pacienta estētisko prasību izpilde. Augsti kvalificēti speciālisti, kuri pastāvīgi pilnveido savu profesionālo līmeni un apmeklē attiecīgus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus katram jaunam preparātam un jaunai metodikai.

Mūsu pakalpojumus aizvien biežāk novērtē ārvalstu klienti, saņemot kompleksus, augstas klases zobārstniecības pakalpojumus par lielisku cenu.

1407

Zobu implantēšana

Zoba implants ir dabīgā zoba saknes aizvietojums. Titāna skrūvi ieskrūvē žokļa kaulā un aizvieto zaudētā zoba sakni.

Latvijā modernā zobu implantoloģija aizsākās 2000.gadā. Latvijā gada laikā tiek ievietoti 15 tūkstoši zobu implantu.

Mūsu zobārstniecības klīnikas garantē: 

 • Precīzu ārstēšanas plānu.
 • Visas manipulācijas veic augsti kvalificēti speciālisti. 
 • Tiek izmantoti tikai pārbaudītu ražotāju dentālie implanti. 
 • Tiek izmantoti ļoti augstas kvalitātes materiāli. 
 • Tiek nodrošināta sterilitāte. 
 • Ir minimāls diskomforts operācijas laikā un pēc tās.
 • Tiek nodrošināta pilnvērtīga novērošana pēc operāciju periodā.
 • Jums tiks veikta apskate un nepieciešamā diagnostika, sastādīts individuāls ārstēšanas plāns, kā arī Jūs saņemsiet detalizētu informāciju par visiem Jūsu problēmas risināšanas veidiem. 

Zobu implantācijas priekšrocības:

 • augstas estētiskās īpašības: zobu implants ar uzstādītu kronīti ir lieliska alternatīva dzīviem zobiem. Atšķirt mākslīgo zobu no īstā ir praktiski neiespējami, tāpēc jūsu smaids izskatīsies dabisks un sniegbalts;
 • pilnīga gremošanas funkcijas atjaunošana: mākslīgajiem zobiem ir sakne, kas atrodas kaulaudos, pateicoties tam zobu košļāšanas funkcija pilnībā tiek atjaunota.
 • Zobu kronīši vai protēzes droši tiek nostiprinātas uz implantiem, tāpēc jūs varēsiet lietot uzturā jebkuras cietības produktus, nebaidoties salauzt zobus;
 • kaulaudi neatrofējas: pēc zoba izraušanas kaulaudi pakāpeniski atrofējas, jo uz tiem vairs nav slodzes, tie kļūst ļoti izturīgi un ievērojami samazinās apjomā. Uzstādītie implanti spiež uz kaulu no iekšpuses, atjaunojot asinsriti to iekšienē, tāpēc kaulaudi paliek dzīvi un veseli;
 • ilgs kalpošanas ilgums: implantu kalpošanas ilgums ir praktiski visa dzīve. Saudzīgas kopšanas gadījumā titāna saknes jums nokalpos ne vienu vien gadu desmitu. Savukārt zobu kronīši un protēzes ar laiku, iespējams, būs jānomaina, taču tos pārlikt būs viegli un vienkārši, neskarot kaula implantu;
 • netiek traumēti dzīvie zobi: implanti atšķirībā no visiem protēžu veidiem, nerada nepieciešamību apvīlēt līdzās esošos zobus. Vēl vairāk, tie vispār neaizskar pacienta dabiskos zobus – implantus var saudzīgi ieaudzēt pat atsevišķā zobu starpā, neskarot pārējos zobus mutes dobumā;
 • iespēja atjaunot jebkuru zobu skaitu: implantācija ļauj nomainīt gan vienu zobu, gan arī visu žokli, turklāt uz implantiem var uzstādīt gan noņemamas protēzes, gan arī pastāvīgas;
 • noņemamu protēžu droša fiksācija: uz implantiem var uzstādīt noņemamas zobu protēzes. Šajā gadījumā tās būs droši fiksētas mutes dobumā un pacients var nesatraukties par to, ka protēze negaidīti izkrīt no mutes dobuma;
 • vienkārša kopšana: implanti ir kā parasti zobi, kuriem nepieciešama tieši tāda pati kopšana kā dabīgajiem zobiem;
 • pilnvērtīgs dzīvo zobu aizvietojums: implanti izskatās kā īsti zobi, turklāt tie nav pakļauti baktēriju un citu mikroorganismu izraisītiem bojājumiem. Uzstādot zobu implantus, pacients uz visiem laikiem var aizmirst, kas ir kariess un citas zobu slimības.

Parasti implantu ieaugšanas process ilgst ne mazāk par 3 mēnešiem. Pēc tam, kad implanti ir iedzīvojušies kaulaudos, uz tiem tiek uzlikts abatments, bet virsū – zoba kronītis vai protēze. Un zobs ir atjaunots.

Latvijas zobārstniecības klīnikas speciālisti izmanto plašu mūsdienīgu materiālu klāstu, kā arī unikālu aprīkojuma un instrumentu kompleksu, kas ļauj atrisināt vissarežģītākos stomatoloģiskos uzdevumus. Ārsts novērtē situāciju, veic kompleksu diagnostiku un, atkarībā no tā, cik tālu ir attīstījies patoloģiskais process. Saprotams, jo agrāk uzsākt ārstēšanu, jo labāk. Atsāpināšanas veidus ārsts piemeklē individuāli katram pacientam, atsevišķos gadījumos ārstēšana tiek veikta izmantojot medicīnisko gāzi!

1406

Zobu protezēšana

Mūsdienu stomatoloģiskās tehnoloģijas un materiāli ļauj ne tikai izvairīties no neizbēgamiem estētiskiem defektiem, kādus agrāk radīja izmantojamo materiālu nepilnības, bet arī no kļūdām, kuras pieļāvusi pati daba.

Venīri un luminīri – ir ļoti plānas protēzes, kas tiek fiksētas uz zobiem, parasti uz priekšējiem zobiem, tā kā tie pilda estētisko funkciju. Venīri un luminīri ir praktiski identiski jēdzieni, taču venīru biezums vidēji ir 0,5 milimetri, savukārt luminīri ir divas reizes plānāki. Tas ļauj tos fiksēt uz esošajiem zobiem, izslēdzot nepieciešamību tos iepriekš apvīlēt. Ar venīriem doto operāciju veikt nav iespējams, tādēļ no zobu virsmas tiek noņemts virsējais slānis nedaudz mazāk kā milimetra biezumā, pēc kā tiek uzstādītas uz zobiem.

Restaurācija ar venīru vai luminīru palīdzību notiek divos posmos.
Pirmās vizītes laikā mūsu ārsts sagatavo zobus, noņem nospiedumu un izgatavo īslaicīgas protēzes, ar kuriem pacients staigā līdz nākamai vizītei, kas tiek nozīmēta aptuveni pēc nedēļas. Šajā laikā zobu tehniķi izgatavo venīrus vai luminīrus, ņemot vērā visas ārsta prasības un pacienta vēlmes.
Otrajā vizītē ārsts un pacients novērtē venīru vai luminīru estētiskos parametrus: krāsu, formu un stāvokli. Ja ārsts un pacients ir pilnīgi apmierināti ar kvalitāti un estētiku, tad venīri vai luminīri tiek fiksēti uz pacienta zobiem.

Nepieciešams atzīmēt, ka pirms uzsākt protezēšanu, pacienta zobiem ir jābūt pilnīgi veseliem, tādēļ tiek veikts pilns zobu ārstēšanas kurss. Pateicoties mūsdienīgiem atsāpināšanas preparātiem, procedūra ir pacientiem nesāpīga, tā nerada praktiski nekādu diskomfortu. Mēs esam vienmēr gandarīti, ja mūsu pacients ir apmierināts ar ārstēšanas rezultātu!
Visi materiāli, no kuriem tiek izgatavotas protēzes, ir augstas kvalitātes no Eiropas labākajiem piegādātājiem.

1455

Pirms/Pēc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.