email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS

NEAUGLĪBAS ĀRSTĒŠANA

NEAUGLĪBAS ĀRSTĒŠANA

Latvijas medicīnas profesionāļi strādā, lai nodrošinātu palīdzību un aprūpi klientiem, kas saskarās ar grūtībām ieņemt mazuli. Klīniku speciālisti nodrošina profesionālu diagnostiku un ārstēšanu ikvienam klientam un katru gadu palīdz simtiem pāru cīņā ar neauglību.

1396

Veselības pārbaude pāriem ar neauglības problēmām

Konsultācijā reproduktologs izveido nepieciešamo izmeklējumu plānu.

Sievietei procedūru laikā nosaka hormonu līmeni asinīs, veic ginekoloģisko un vēdera dobuma ultrasonogrāfiju, histeroskopiju un pēc iegūtajiem rezultātiem piemēro risinājumu reproduktīvās veselības atjaunošanai.

Vīrietim papildus hormonālajām analīzēm tiek veikta spermogramma, pēc kuras nosaka spermotozoīdu daudzumu, to kustīgumu un spēju apaugļot olšūnu.

Medicīnas apaugļošanas programmu ietvaros klīnikas, nepieciešamības gadījumā, pacientiem piedāvā kriobankas pakalpojumus, kas nodrošina audu sasaldēšanu un uzglabāšanu.

Klīnikās ir mūsdienīgas, jaunas un kvalitatīvas laboratorijas, kurās vadošo speciālistu vadībā tiek veikti dzimumšūnu izmeklējumi.

Programmu ietvaros saviem pacientiem klīnikas nodrošina izmeklējumus reproduktīvās ģenētikas jomā, kā arī  pirmsimplantācijas augļa ģenētisko diagnostiku.

1267

Neauglības ārstēšana

Pēc veiksmīgas diagnozes noteikšanas Latvijas klīnikas piedāvā reproduktīvās veselības stiprināšanu, kā arī visas nepieciešamās ginekoloģiskās un uroloģiskās operācijas jaunās un modernās operāciju zālēs ar profesionālām aparatūrām.

Medicīnas apaugļošanas programmu ietvaros klīnikas, nepieciešamības gadījumā, pacientiem piedāvā kriobankas pakalpojumus, kas nodrošina audu sasaldēšanu un uzglabāšanu.

No 2016.gadā veiktajām medicīniskajām apaugļošanām 54 procentiem sieviešu iestājās veiksmīga grūtniecība. 56 % gadījumu bijušas veiksmīgas grūtniecības, kas veiktas pēc jaunākajām apaugļošanās metodēm, taču pēc embrija kriokonservācijas, 63 % gadījumu.

Neskatoties uz katra gadījuma specifiku, Latvijas klīnikas, sadarbojoties ar potenciālajiem vecākiem, izveidos individuālas ārstniecības programmas, lai pasaulē nāktu vesels bērniņš.

Profesionālitāte, zināšanas, augstākās tehnoloģijas un ilggadīga pieredze ir tas, kas ļauj Latvijas klīnikām katru gadu pāriem palīdzēt neauglības ārstēšanā un kļūt par laimīgiem vecākiem.

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.